Skip to content

O nas

poznaj nas

Nasza misja i wizja

Witaj na stronie „Rare Metals Recovery” – Twojego zaufanego partnera w dziedzinie recyklingu oraz odzysku metali, surowców strategicznych oraz komponentów do produkcji baterii litowo-jonowych. Jesteśmy dumną częścią grupy kapitałowej Wastes Service, która od ponad dwudziestu lat wyznacza standardy w branży odpadowej, łącząc doświadczenie z innowacją technologią oraz uczciwością biznesową.

Stawiamy sobie za cel realizację ambitnych, ale precyzyjnie określonych misji, które skupiają się na zrównoważonym rozwoju, oraz innowacji technologicznej, dążącej do przekształcania odpadów w wartościowe zasoby, wspierając tym samym gospodarkę obiegu zamkniętego (GOZ). Dzięki zaawansowanym technologiom stawiamy na skuteczny odzysk metali również z baterii litowo-jonowych oraz komponentów do ich produkcji, przyczyniając się do redukcji emisji CO2 i zmniejszenia ilości odpadów trafiających na wysypiska. Wybierając „Rare Metals Recovery”, wybierasz przyszłość dla naszej planety.

Dążymy do osiągania najwyższej efektywności w procesach recyklingu, aby maksymalnie wykorzystać potencjał odzyskiwania cennych surowców.
Rare Metals Recovery - węgiel

jesteśmy częścią większej rodziny

O grupie kapitałowej
Wastes Service

Wastes Service tworzy grupę kapitałową, której celem jest kompleksowa obsługa naszych partnerów w zakresie gospodarki odpadowej. Skupiając się na osiąganiu założonych celów, kładziemy szczególny nacisk na odzysk i recykling metali kluczowych dla gospodarki.

Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. 

Recykling baterii Li-on do pojazdów elektrycznych.


Realizacja obowiązków wprowadzającego

Odzysk krytycznych metali i surowców.